Нардепка -"слуга" Янченко назвала дітей Донбасу "немитими й нечесаними", але пізніше вибачилась

Галина Янченко
фото: ukranews
Народна депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко назвала неповнолітніх дітей Донбасу "немитими й нечесаними"

Про це вона заявила у ефірі одного із каналів, відео оприлюднили у Facebook.

"Цього року до школи пішли діти, народжені у 2013 – 2014 роках. На Донбасі – це діти, які все життя живуть в обстрілі, війнушках, підвалах, десь немиті й нечесані", – сказала Янченко.

На запитання журналістки про те, чому вона так вважає, депутатка заявила, що її чоловік у 2015 – 2016 роках був заступником голови Донецької ОВЦА, тому вона " обїздила всю Донецьку та Луганську область і бачила все особисто".

Згодом у Facebook вона вибачилась.

"Хочу вибачитись за своє висловлювання в ефірі одного з телеканалів про дітей, які живуть на лінії розмежування на сході України. Я часто бувала на Донбасі у період 2015-2016 років, саме тоді йшли найбільш запеклі бої. Я неодноразово бачила нещасних людей, які справді, цілими родинами, разом з дітьми, регулярно переховувались у підвалах або сховищах, переховуючись від бойових дій. У цих дітей набагато складніша доля та життя. Саме це я мала на увазі, коли я говорила про дітей Донбасу, які, на жаль, за 6 років війни не знають іншого, ніж життя у постійній небезпеці", - написала Янченко.

  • Нагадаємо, раніше нардепка від "Слуги народу" Галина Третьякова заявляла, що в сім'ях, що отримують соціальну допомогу народжуються "діти дуже низької якості":

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати