.

В Криму обирають окупаційного "губернатора", Україна проситиме запровадити санкції, - МЗС


фото: rfe
Україна проситиме про санкції через організацію загальноросійських виборів губернатора в окупованому Криму

Про це заявила перша заступниця очільника МЗС України Еміне Джеппар у коментарі Крим.Реалії.

За її словами, Україна буде звертатися до міжнародних партнерів з проханням засудити "голосування", у тому числі запровадити санкції.

"Україна рішуче засуджує факти протиправної організації окупаційною адміністрацією Росії "голосування" на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополя", – зазначила Джеппар.

Вона нагадала, що Крим і Севастополь по міжнародному праву є окупованими територіями, а проведення "виборів" на тимчасово окупованих територіях України суперечить нормам і принципам міжнародного права – Статуту ООН, резолюції Генеральної Асамблеї ООН, а також законодавству України.

"Результати цього незаконного голосування будуть юридично нікчемними, не матимуть жодних правових наслідків і не будуть визнані ні Україною, ні міжнародним співтовариством. Усі причетні до організації та проведення незаконних виборів у тимчасово окупованому Криму особи будуть нести відповідальність відповідно до чинного законодавства України", – зазначила Джеппар.

11 вересня в Севастополі почали обирати підконтрольного Росії губернатора міста. Вибори триватимуть до 13 вересня включно.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати