live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Онлайн-церемонія "Коронації слова": Номінація "Кіносценарії"

20 вересня о 20:00 відбудеться онлайн-церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова" у номінації "Кіносценарії" за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Цього року через карантинні умови "Коронація слова" не змогла провести традиційну церемонію нагородження, яка до того ж мала бути святково-ювілейною – конкурсу виповнюється 20 років. 1 липня відбулася онлайн-церемонія номінації "Романи", і тепер уже йде підготовка до онлайн-церемонії у номінації "Кіносценарії". Згодом буде відома дата церемоній в інших номінаціях. 
 
Дивіться церемонію онлайн на youtube-каналі "Коронації слова".

Підписуйтеся на канал, зафіксуйте у записниках дату – 20 вересня о 20:00, і дізнайтеся першими імена авторів кіносценаріїв, з яких у майбутньому постане нове українське кіно. 
 
Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова", історія успіху якого нараховує вже 20 років, є найпрестижнішим українським конкурсом, який у царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен.

Головна мета конкурсу – підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру. І як наслідок, наповнення українського ринку повнокровною конкурентноспроможною літературою, а кіно й театру якісними фільмами і п'єсами.

 

новини партнерів

23 жовтня, 2020 п'ятниця

22 жовтня, 2020 четвер

22 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати