live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Портников: Коаліція з проросійською ОПЗЖ поховає партію “Слуга народу” і президента Зеленського

Коаліція з проросійською політичною силою “Опозиційна платформа – За життя” поховає політичний проєкт “Слуга народу” та самого ж президента України Володимира Зеленського

Про це заявив публіцист і журналіст Віталій Портников у ток-шоу Суботній Політклуб на телеканалі Еспресо.

“Дуже було б важливо, щоби всі партії, які вважають себе проукраїнськими: «Слуга народу», “Європейська солідарність”, “Батьківщина”, “УДАР”, “Голос”, Радикальна партія, “Сила і честь”, щоб вони перед місцевими виборами підписали декларацію, що вони за жодних умов не будуть створювати коаліцію з ОПЗЖ”, – зазначив Віталій Портников.

На уточнення ведучої Еспресо Анжеліки Сизоненко, що слуги народу в певних голосуваннях у парламенті вже створюють коаліцію журналіст відповів: “На жаль, я ж кажу, це теж мало бути червоною лінією. Але в будь-якому разі не може бути коаліція офіційно сформована в місцевій раді. Для того, щоб обрати, скажімо, місцеве керівництво разом з ОПЗЖ”.

Портников додав: “Тому що в принципі слуги народу мають усвідомити, що це поховає їхній політичний проєкт і їхнього президента набагато швидше, ніж нам здається. Тому що у всіх будуть відкриті очі. Навіть якщо слуги народу десь умовно кажучи в Івано-Франківській області сформують коаліцію з Європейською солідарністю, а в Миколаївській області – коаліцію з ОПЗЖ. Ця коаліція в Івано-Франківській області їх не врятує”.

Ведучий ток-шоу Суботній Політклуб уточнив, що в проєвропейських політичних сил, з яким “Слуга народу” утворить коаліцію, виникатимуть дисонуючі думки стосовно довіри.

“Більше того, у депутатів місцевих рад від ЄС буде питання: «Як ми можемо формувати коаліцію з людьми, які там – за кілька годин подорожі від нашого регіону – формують коаліцію з партією Путіна?» З людьми, які підтримують зв’язки з агресором, які навідуються до Державної Думи Російської Федерації, які не називають війну війною, які упродовж років продовжують наполегливу діяльність по демонтажу самої української державності?”, – зауважив Портников.

Журналіст Віталій Портников закликав усіх представників проукраїнських політичних сил підписати таку декларацію, за якою вони в жодному разі не формуватимуть коаліцію з представниками проросійської партії "Опозиційна платформа – За життя": “Я зараз от закликаю всіх відповідальних політиків, які вважають себе лідерами своїх політичних сил. Я не знаю, чи має від Слуги народу підписувати цю декларацію Зеленський, але він поводить себе як поставлених агітатор саме цієї партії. Ну, можливо, голова цієї партії Корнієнко. Петро Порошенко, Кіра Рудик, Юлія Тимошенко, Ігор Смешко, Олег Ляшко – я до всіх цих людей звертаюся, із вимогою перед місцевими виборами підписати декларацію, в якій буде гарантовано, що за жодних умов в жодній із місцевих рад України не буде створено коаліцію з партіями колабораціоністського характеру

новини партнерів

23 жовтня, 2020 п'ятниця

22 жовтня, 2020 четвер

22 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати