live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

АвтоКРАЗ, що працював при Порошенку, за Зеленського опинився на межі виживання

Працівники Кременчуцького АвтоКрАЗу вимагають погасити заборгованість із заробітньої плати. З приходом до влади Володимира Зеленського та команди ситуація на підприємстві стала безнадійною - люди не отримують гроші уже 8 місяців. Тоді як ще у 2019-у, за президента Порошенка, таких катастрофічних проблем АвтоКрАЗ не мав

Як з’ясувалось, від початку року місцева та центральна влада не надала автомобільному підприємству жодного замовлення на постачання техніки. Попри численні обіцянки, всі тендери спеціально писалися таким чином, щоб у них перемагали не українські, а іноземні виробники, - повідомив заступник директора АвтоКрАЗу Геннадій Музика. За його словами, не маючи змоги заробляти, продаючи свою продукцію місту та державі, підприємство опинилося на межі виживання. Тоді як ще у 2019-у, за Президента Петра Порошенка, таких катастрофічних проблем на АвтоКрАЗі не було.

“Ця проблема тягнеться від початку року. Місцева влада прописує тендерні пропозиції під іншого іноземного виробника, а не під місцевого. Гроші потрібно заробляти, а заробляти їх можна лише за однієї умови - це продаж техніки”, - стверджує Геннадій Музика.

Заступник директора АвтоКрАЗу переконаний, що ситуацію з заборгованістю можна змінити, переобравши місцеву владу.

“Якщо в мене вийде отримати представницький мандат від Європейської солідарності і я буду обраний депутатом обласної ради, я зроблю максимум зусиль для того, щоб були рівні, конкурентні умови на тендерних майданчиках області і щоб АвтоКРАЗ почав заробляти”, - додав Геннадій Музика.

 

Все по темі

новини партнерів

29 жовтня, 2020 четвер

29 жовтня, 2020 четвер

28 жовтня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати