Ярмоленко вивів "Вест Гем" в 1/8 фіналу Кубка ліги

У 1/16 фіналу Кубка англійської ліги "Вест Гем" переміг "Галл Сіті" з рахунком 5:1

Про це повідомляє Еспресо.TV

Українець Андрій Ярмоленко провів на футбольному полі увесь матч і взяв участь у чотирьох голах лондонської команди. На 18-й і 45-й хвилинах зустрічі вінгер оформив дві результативні передачі. У першому моменті забив Роберт Снодграсс, а в другому Себастьєн Алле.

На 56-й хвилині 30-річний українець реалізував пенальті та забив перший гол у новому сезоні, на 92-й - оформив дубль. Тепер на його рахунку 4 матчі, 2 голи і 3 асисти у сезоні 2020/21.

Авторитетний портал Whoscored визнав Ярмоленка одним найкращим гравцем сьогоднішнього матчу. Оцінка - 10.