live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Очевидно, що є підписаний лист щодо запрошення російських військ, - Безсмертний про переговори Лукашенка і Путіна


фото: УП
Безсмертний вважає, що Лукашенко вже підписав лист до Путіна про введення російських військ до Білорусі. Коли буде треба, то про цей лист можуть згадати

Про це український політик і дипломат Роман Безсмертний заявив в ефірі програми “Червона лінія” з Сергієм Висоцьким на Еспресо.TV.

Безсмертний оцінив наміри та дії самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка щодо отримання російської військової підтримки для придушення масових протестів.

“Очевидно ми маємо факт, що на переговорах в Сочі були не тільки сказані слова і виділені 1,5 млрд і підписані документи. Я не сумніваюся, що в таких ситуаціях такі диктатори як Лукашенко підписують певні зобов'язання. Це ситуація як з Януковичем, вона один в один повторюється. Очевидно, що там є і підписаний листок щодо запрошення військ. Коли треба він буде датований і викинутий в інформаційний простір. Невипадково оце все бряцання зброєю, військові навчання, захід військ, звільнені казарми, заповнені казарми російськими військами. Ця процедура іде”, - сказав Безсмертний.

  • Нагадаємо, що 14 вересня в Сочі пройшла зустріч білоруського самопроголошеного президента Олександра Лукашенка і президента Росії Володимира Путіна.
  • 23 вересня у Мінську у Палаці Незалежності відбулася інавгурація самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.
  • Після інавгурації Олександра Лукашенка білоруська опозиція оголосила акцію непокори. Протестувальників облили з водометів та почали масові затримання.

новини партнерів

23 жовтня, 2020 п'ятниця

22 жовтня, 2020 четвер

22 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати