live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З інтерактивною мапою: Мінінфраструктури розробляє мобільний додаток для ринку дронів


фото: cfts.org.ua
За словами Криклія, Мінінфраструктури розпочало розробку мобільного додатку з інтерактивною мапою повітряного простору для поліпшення розвитку ринку дронів

Про це зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook.

"Для поліпшення розвитку ринку дронів, ми вже почали роботи над створенням зручного мобільного додатку із інтерактивною мапою повітряного простору, автоматизацією подання заявок на дозволи на використання повітряного простору та створенням системи сповіщення щодо подій. Розвиток сфери безпілотних повітряних суден однозначно створює нові можливості для бізнесу, та ми, зі свого боку, будемо працювати над створенням належних для цього умов", - зауважив Криклій.

Міністр наголосив, що за оцінками МІУ та експертів, український ринок дронів до 2023 року досягне 200 тис. одиниць, ринок і надалі швидко розвивається.

"Для підтримки швидкого розвитку потрібно вирішити деякі нормативні колізії та спростити процеси. На сьогодні відсутній облік безпілотних повітряних суден та немає стандартизованих засобів їх ідентифікації, а також не автоматизована система надання дозволів на використання повітряного простору", - зауважив він.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

30 жовтня, 2020 п'ятниця

30 жовтня, 2020 п'ятниця

29 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати