live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Безсмертний: Росія загострила конфлікт в регіоні Нагірного Карабаху, наступною ціллю може стати Іран

Російська Федерація винна у загостренні конфлікту між Вірменією та Азербайджаном у регіоні Нагірного Карабаху, наступною ціллю може стати Іран

Про це говорив дипломат і політик Роман Безсмертний у "Великому ефірі Василя Зими" на телеканалі Еспресо.
 
"Якщо ви звернете увагу на останні 2, навіть більше 2-х років, то Росія всіляко намагалася що Туреччині, що Азербайджану, що Вірменії, продати, передати, поставити різного роду систему сучасних озброєнь. Починаючи від танків, закінчуючи С-300. Це очевидно говорило про те, що наповнення регіону такою зброєю, вона готує його до загострення", – зазначив дипломат.
 
Політик додав: "Згадайте ті стрільби, які велися з акваторії Каспійського моря по Сирії. Це нібито не стосувалося цих країн, але чітко показувало, що означає цей регіон. Тепер ми забуваємо всі про навчання "Кавказ-2020".
 
Роман Безсмертний уточнив: "Насправді на сьогоднішній день в регіоні зосереджено колосальні сили. І південне оперативне командування, південно-західне оперативне командування, куди включені в тому числі перша і друга армійські групи, які сформовані в Луганську і Донецьку. А також ті війська, стратегічно-космічні війська, які знаходяться на території АР Крим – все це один комплекс".
 
"Очевидно, що ті загравання і та гра, яка велася Кремлем у цьому регіоні і з Туреччиною, і з Азербайджаном, і з Вірменією – всі знають прекрасно, що Кремль продавав С-300 в тому числі Азербайджану, в тому числі окремі компоненти тактичної і стратегічної зброї. Дуель, яка ведеться в регіоні між Туреччиною і Росією нагадує XVIII-XIX ст, в якій потерпали особливо і Вірменія, і Азербайджан, і Грузія, – підсумував дипломат.
 
Роман Безсмертний звернув увагу, що плани РФ надзвичайно масштабні і Кремль не зупиниться Нагірним Карабахом:
 
"Я наполягаю на визначальній ролі Росії в цьому регіоні. І власне Росія буде розпалювати тут в подальшому конфлікт, бо це в інтересах Кремля – ламати свої кордони для того щоб поширювати, якщо не територію Російської імперії, то вплив на ці держави. І це не обмежиться лише Нагірним Карабахом. Цей вплив буде далі просуватися на Іран: нав’язування залежності, на відновлення тиску далі на сусідні держави. Згадайте нещодавні маневри з курдами, а це означає, що Кремль готує ще сюрпризи Туреччині".

 

 

новини партнерів

30 жовтня, 2020 п'ятниця

30 жовтня, 2020 п'ятниця

29 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати