Дружина російського олігарха злякалася везти збірну РФ на ЧЄ до Києва


фото: Getty Images
Збірна Росії з художньої гімнастики відмовилася від участі в чемпіонаті Європи у Києві через пандемію коронавірусу

Про це заявила президент всеросійської федерації художньої гімнастики Ірина Вінер-Усманова, повідомляє ТАСС.

За її словами, рішення відмовитися від участі у чемпіонаті Європи у Києві було ухвалено, аби не ризикувати здоров'ям гімнасток.

"Ми не поїдемо на цей турнір за жодних обставин незалежно від того, є він кваліфікаційним чи ні. В такий час ризикувати здоров'ям дітей і своїм ми не будемо, пересадки в кількох аеропортах нам не потрібні. Думаю, що ці змагання пізніше в будь-якому випадку скасують. Сьогодні вирішили, що змагання будуть не кваліфікаційними і пройдуть без глядачів. А завтра можуть їх взагалі скасувати, тому що у всіх країнах підвищився рівень епідеміологічної небезпеки. В таких умовах летіти до Києва з пересадками і потім виступати в закритому приміщенні. Я вважаю це самогубним кроком", - сказала Вінер-Усманова.

Чемпіонат Європи має відбутися з 26 до 29 листопада у Києві. турнір вже позбавили статусу ліцензійного до Олімпіади-2020.

Ірина Вінер-Усманова є дружиною російського олігарха Алішера Усманова.

  • 28 серпня Ірина Вінер-Усманова вже заявляла, що збірна Росії не поїде в Київ на чемпіонат Європи з художньої гімнастики, який відбудеться у листопаді цього року.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати