У мера Краматорська підтвердили коронавірус
Міський голова Краматорська Андрій Панков отримав позитивний тест на COVID-19
Про це він повідомив у своєму Facebook.
"Я отримав позитивний тест на коронавірус. Згідно порад епідеміологів, люди з мого найближчого оточення також здали тест у п’ятницю, як контактні особи. Всі результати вже на руках – жоден не має підтвердженого захворювання", - зазначив Панков.
Читайте також: У мера Краматорська підозра на COVID-19, він скасував святкування Дня міста
За його словами, він має гарне самопочуття і перебуває на самоізоляції.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
- Актуальне
- Важливе