ЄБРР погіршив прогноз падіння українського ВВП у 2020 році до 5,5%


фото: delo.ua
Європейський банк реконструкції і розвитку погіршив прогноз падіння українського ВВП у 2020 році до 5,5% з попередніх 4,5%

Про це йдеться у прогнозі ЄБРР.

"Прогнозується, що ВВП скоротиться на 5,5% у 2020 році з наступним відновленням на 3% у 2021 році. Ризики спаду залишаються значними, що відображає невизначеність щодо майбутнього соціального дистанціювання, а також зобов'язань щодо політики та структурних реформ у надзвичайно складний час", - йдеться у звіті.

Водночас, в ЄБРР зазначили, що, незважаючи на зовнішні виклики, надійна монетарна політика зберегла макроекономічну стабільність. При цьому нова програма Міжнародного валютного фонду, погоджена у розпал пандемії, стабілізувала очікування та дозволила залучити суттєве фінансування державного сектору та приватних інвесторів.

  • Нагадаємо, у серпневому консенсус-прогнозі Мінекономіки йдеться, що Україна за підсумками 2020 року демонструватиме більш глибоке падіння, ніж світова економіка, яке становитиме 6%.
  • У МВФ очікують спаду ВВП України на 7,7% за підсумками поточного року. А світова економіка може впасти на 3%.
  • Станом на кінець липня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що базовий прогноз падіння українського ВВП на 4,8% у 2020 році залишається незмінним.
  • За даними Мінекономіки, ВВП України у першому півріччі скоротився на 6,5%.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

 


 

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати