У Миколаєві від "Слуги народу" висувається внесений до "Миротворця" герой телепередачі на "Новороссия ТВ"

У Миколаєві на вибори до міськради по списку "Слуги народу" йде герой пропагандистських роликів на "Новороссия ТВ" Єгор Клецов

Про це повідомив політолог Роман Пелех у Facebook, пізніше інформацію поширив політолог Тарас Березовець.

Клецов - внесений до "Миротворця" як "посібник терористів та російських окупантів, антиукраїнський пропагандист та провокатор".

"Участь в інформаційних спецопераціях російського агресора, а також пособництво країні-агресору, що виявляється в діях спрямованих на дискредитацію державних інститутів України. У січні 2015 році приступив до проведення мітингів, спрямованих на зрив мобілізації в ЗС України. Основні підставні мотиви, розкручують російською пропагандою в Україні: "мир за всяку ціну", "Україна повинна скласти зброю і домовлятися з Росією", - йдеться на "Миротворці".

На сайті зазначають, що він планував виникнення бійок з політичними противниками в ході акцій .

"Вимагав від МВС і особисто від Арсена Авакова закриття сайту "Миротворець", звинувачував посадових осіб МВС в пособництві вбивствам. Має друзів серед бойовиків НВФ ДНР, спільно з Тетяною Монтян і Володимиром Рубаном брав участь в телемостах з керівництвом міністерств ДНР, де пропагував ідеї "миру за всяку ціну"; також пропагував виступу "Батальйони братства", - зазначено на "Миротворці".

Політолог Ярослав Божко поділився скріншотами, де Клецов публічно закликав до зриву мобілізації та заперечував причетність Путіна до - цитата - "братовбивчої війни":

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати