"Олімпік" переміг "Олександрію" та випередив "Шахтар" в УПЛ

У 5-му турі чемпіонату України з футболу "Олімпік" переміг "Олександрію" та випередив "Шахтар" у турнірній таблиці

"Олімпік" на 8-й хвилині вивів вперед Шахаб Захедітабар. На 25-й хвилині у власні ворота забив захисник "Олександрії" Владислав Бабогло Наприкінці першого тайму перевагу донеччан збільшив Іван Зотько, який реалізував пенальті.

Ще складнішим становище "Олександрії" стало після вилучення перед перервою Євгена Банади.

На 61-й хвилині за команду Володимира Шарана гол престижу забив Артем Сітало. Підсумковий результат у компенсований арбітром час з пенальті встновив хавбек "Олександрії" Дмитро Гречишкін.

"Олімпік" переміг 3:2, набрав 9 очок, випередив на 1 пункт "Шахтар" та вийшов на третє місце. "Олександрія" має 6 балів та йде восьмою.

Чемпіонат України

5-й тур

4 жовтня

"Олімпік" – "Олександрія" 3:2

Голи: Захедітабар, 8, Бабогло (авт.), Зотько, 44 (пен.) – Сітало, 61, Гречишкін, 90+2 (пен.)

Вилучення: Банада, 45+1 ("Олександрія")