Газпром збільшив транзит газу территорією України до контрактного максимуму

Станом на ранок 4 жовтня транзит газу здійснюється в добовому режимі 174 млн куб. м, що є максимумом, передбаченим контрактом з Газпромом

Про це повідомила пресслужба Оператора ГТС України (ОГТС).

"Станом на ранок 4 жовтня транзит здійснюється в добовому режимі 174 млн куб. м. Багато це чи мало? Це той максимум, який очікується і наразі передбачений контрактом з Газпромом на весь 2020 рік", - йдеться у повідомленні.

За словами генерального директора ОГТС Сергія Макогона, українська газотранспортна система може транспортувати значно більше блакитного палива, і компанія знаходиться у постійному пошуку нових ринкових продуктів та сервісів, які зможуть надати ще більше гарантій енергетичної безпеки українцям та партнерам в Європейському Союзі.

"Ми уважно спостерігаємо за розвитком подій у Німеччині з проєктом "Північний Потік-2" і сподіваємося, що наші партнери побачать потенціал збільшення використання вже існуючої інфраструктури, як і задекларовано всіма документами ЄС", – зазначив Макогон.

У пресслужбі також зазначили, що загалом з початку року Оператор ГТС України протранзитував до країн Європи 40 млрд куб. м російського газу.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати