У мережі обурені ностальгією члена Ради НБУ Шапрана за 90-ми - "опонентів розстріляли б біля під'їзду"


фото: Віталій Шапран
"У лихих 90-х декого з членів правління просто перестріли б у під’їзді власного будинку", - так прокоментував член Ради Національного банку України Віталій Шапран на своїй сторінці у Facebook висловлення недовіри членам Правління НБУ Рожковій та Сологубу, які залишились працювати в центробанку після гучної відставки Якова Смолія.

"Я в захваті від значного прогресу, якій зараз спостерігається у системі корпоративного управління НБУ і в Україні загалом. У лихих 90-их рр. декого з членів Правління просто перестріли б у під’їзді власного будинку (згадайте історію пана Гетьмана). За часів Віктора Андрійовича (а потім і Федоровича) їх би просто звільнили в кращих рейдерських традиціях, а потім би вони роками поновлювались через суди (згадайте історію Приходько). А в наші часи з ними поводять себе більш толерантно та педагогічно, сподіваючись на кращі зміни"", - пише Шапран.
 

Нові технології викладення матеріалів в дії. Креативненько. Навіщо Вам офіційні спікери та робота з джерелами ... Опубліковано Виталієм Шапраном & nbsp; <а href = "https://www.facebook.com/shapranv/posts/3434385296622032" > Понеділок, 5 октября 2020 г.

На скандальний допис члена Ради НБУ звернув увагу громадський активіст, член Руху опору капітуляції Юрій Гудименко. Він зауважив, що подібні натяки на розправу з неугодними владі посадовцями після "кварталівських жартів" на каналі Коломойського про спалений будинок Валерії Гонтаревої – поза межею. "Я правда багато чого бачив, але такого не пригадаю вже давно. Член Ради Нацбанку натякає на те, що Рожкову і Сологуба (це члени команди Якова Смолія, попереднього, ще до-Зеленського глави Нацбанку, яких зараз намагаються вичавити з банку, але не можуть за законом) добре б застрелити в під'їзді, як Вадима Гетьмана. Це навіть крутіше "Горіла хата, палала". На кону, якщо що, не тільки голова Рожкової. На кону включення станка і дефолт. Мабуть, членам Ради Нацбанку, там де на чолі людина Коломойського Данилишин, вже прямо несила терпіти, а Рожкова і Сологуб заважають", - пише Гудименко.

 

Пиздец. Я правда многое видел, но такого не помню уже давно. Член Рады Нацбанка намекает на то, что Рожков и Сологуба ... Опубліковано Юрієй Гудименок & NBSP; Вівторок, 6 жовтня 2020 р.

"У стилі гопника" - обурений дописом Віталія Шапрана і Борислав Береза. "Я не очікував такого днища. Що відбувається, коли ти з Кривого Рогу і тебе відібрав Володимир Зеленський, а тобі не подобаються опоненти президента? Тоді ти пишеш пост, в якому з сумом визнаєш, що зараз не лихі 90-ті і сьогодні не можна з твоїми супротивниками вчинити так, як було з Гетьманом. І в твоєму тексті видно ностальгію за часами, коли куля була головним аргументом чи не можна поводитися так, як за часів Януковича. І це член Наглядової ради НБУ, а не гопник. Хоча останнє не факт", - іронізує Береза.

Він нагадав, що Глава Нацбанку України Вадим Гетьман був застрелений в ліфті київського будинку, де він проживав 23 квітня 1998. "Це вбивство сприймається всіма учасниками банківського сектору як трагедія, а не як приклад для наслідування. Важко уявити, щоб члени спостережної ради Даніель Александер Цапф або Йерг Бонгартц написали, що в 43 році проблему з опозицією можна було вирішити за допомогою концтабору Бухенвальд. Але Україна не Німеччина, тому у нас можлива навіть подібна ницість, якою і відзначився Шапран", - пише Береза.

 

Вот такие днища я не ожидал. И это говорит лишь о том, что по итогу со всем этим мусором придётся вопрос решать ... Опубліковано & nbsp; Вівторок, 6 жовтня 2020 р.

"До речі, згідно з практикою ЄСПЛ, подібні дії розглядаються, як тиск і пряма загроза насильства. А значить після розгляду цієї справи в Страсбурзі буде рішення, згідно з яким Україна виплатить компенсацію позивачеві. Ця виплата буде не з кишені того, хто написав цю блюзнірську нісенітницю. А ми з вами, своїми податками, заплатимо за брудні слова і думки члена Наглядової ради НБУ Віталія Шапрана. Так що у нас черговий претендент на перше місце в зашкварі тижня", - зазначає Береза.

Все по темі

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати