Звільненого за п'яний скандал прокурора призначили заступником керівника військової прокуратури Центрального регіону


фото: te.20minut
Експрокурора Тернопільщини Миколу Петришина, якого звільнили за п’янку на робочому місці та брудну лайку, призначили заступником керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Відповідні зміни на сайті прокуратури помітили у Центрі протидії корупції, передає Еспресо.TV.

У ЦПК зазначили, що після скандалу Петришина попросили піти, але згодом призначили заступником керівника спецпрокуратури.

За інформацією дітища громадського активіста Віталія Шабуніна, у 30-річного прокурора Петришина за останні кілька років з'явилось 2 квартири, 200-метровий будинок в Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі.

Численні статки він пояснив так: "У мене красива дружина, вона займається бізнесом".

Петришин став прокурором Тернопільської області 14 вересня. У перший день своєї роботи новопризначений прокурор влаштував бенкет, на якому змушував підлеглих обіцяти "виконувати будь-які накази", а якщо вони не будуть підкорятись, то пообіцяв їх "ї**ти як тупих свиней".

Читайте також: Прокурора Тернопільщини Миколу Петришина звільнили через два дні після призначення

16 вересня У Києві відбулося засідання дисциплінарної комісії генпрокуратури. Петришину рекомендували подати у відставку. Офіційна причина звільнення - це непорозуміння з колегами, а неформальна - п'янка на робочому місці та невідповідна поведінка.

До призначення прокурором Тернопільської області Петришин обіймав посаду військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

Все по темі

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати