"Нова пошта" призупинила послугу для безпечних онлайн-покупок "Сейф-сервіс" через шахраїв

"Нова пошта" з 7 жовтня призупиняє надання послуги "Сейф-сервіс" через дії шахраїв, які від імені компанії надсилають клієнтам смс-повідомлення з номером неіснуючої накладної та посиланням на підробний сайт для оплати

Про це повідомила пресслужба "Нової пошти".

"З 7 жовтня Нова пошта призупиняє надання послуги "Сейф-сервіс", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі нагадали, що послуга була запущена в тестовому режимі у серпні для здійснення безпечних онлайн-угод. Продавець замовляв послугу через мобільний додаток або бізнес-кабінет. При цьому кошти за товар не йшли відразу на рахунок продавця, а резервувалися і тільки після того, як покупець оглядав та забирав посилку, гроші перераховувалися на карту продавцю.

"На жаль, ми бачимо, що послугою почали зловживати шахраї. Вони начебто від імені Нової пошти надсилають клієнтам смс-повідомлення з номером неіснуючої експрес-накладної та посиланням на підробний сайт для оплати. Ми постійно блокуємо такі сайти та номери, але шахраї не спиняються. Тож, щоб захистити своїх клієнтів компанія вирішила призупинити дію послуги", - пояснили у пресслужбі.

При цьому, зауважили у компанії, всі угоди, які були створені клієнтами до моменту відключення послуги, будуть проведені в звичайному порядку.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати