Філатов поділився фото нападників на нього та звернувся до Зеленського: "Це опора Вашого режиму"


фото: /www.facebook.com/profile.php?id=100002157183088
Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що звертається до Володимира Зеленського як до гаранта Конституції та назвав нападників на себе людьми його політичних партнерів

Про це мер Дніпра Борис Філатов написав у Facebook.

"Шановний Володимире Олександровичу, прошу розцінювати цей пост, як публічне звернення до Вас, як до Гаранта Конституції. Вдивіться в обличчя цих людей - це опора Вашого режиму. Так, так, саме Вашого режиму беззаконня і вседозволеності, яке твориться в Дніпропетровській області під час виборчої компанії", - звернувся до Зеленського Філатов.

Він оприлюднив фото 4 нападників та знімальної групи"1+1", яка виявилась присутньою під час нападу.

Читайте також: "Коломойський, ти мразь!": мер Дніпра Філатов заявив, що на нього напали, коли поряд була знімальна група "плюсів"

"Ці особи - це особи Ваших політичних партнерів: Ігоря Коломойського та Олександра Петровського. Людей, яким ви віддали на відкуп франшизу своєї політичної партії "Слуга народу". Між іншим, партії влади.
Ці особи - це особи телеканалу, на якому Ви і ніхто інший, розповідали роками майбутнім виборцям, який Ви молодець і як зміните країну", - заявив мер Дніпра.

За словами Філатова, знімальна група та тітушки діяли заодно з метою зриву виборчого процесу у місті та області.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати