.

Збільшення штрафів та дистанційне навчання у вишах: Зеленський доручив посилити карантин


фото: Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський дав доручення посилити карантинні заходи - студентів вищих навчальних закладів відправлять на дистанційне навчання та збільшать штрафи за недотримання протиепідеміологічних правил

Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький у facebook.

За його словами, Володимир Зеленський під час наради дав низку доручень для боротьби з пандемією.

Зокрема, було прийнято рішення: тимчасово перевести вищі навчальні заклади на дистанційне навчання; осінні канікули в школах повинні початися до 15 жовтня; в "червоних" і "помаранчевих" зонах запровадити обмеження роботи закладів громадського харчування, ресторанів, клубів -  з 22:00 заклади повинні будуть закриватися.

У Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі. Для роботи в інфекційних відділеннях будуть залучені інтерни та студенти старших курсів медичних вузів.

Міністерство охорони здоров'я збільшить кількість ПЛР-тестів з 30-35 тис. до 50 тис. за добу. Для цього уряд надав 260 млн грн на збільшення кількості тестів на коронавірус, з яких 100 млн грн на контрактування приватних лабораторій, 160 млн грн на додаткову закупівлю реагентів та лабораторного обладнання.

Також президент доручив МОЗ збільшити запаси засобів індивідуального захисту і медичних препаратів, які застосовуються при лікуванні ускладнень від коронавірусу.

Президент доручив вирішити проблему із забезпеченням киснем. До кінця місяця місцеві влади повинні обладнати 80% ліжкомісць з хворими COVID-19 подачею кисню.

Верховній Раді пропонується розглянути зміни в закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення". Так, підприємців, установи та організації, які пропустили в громадське приміщення або громадський транспорт людей без масок, можуть почати штрафувати. Передбачається, що штраф буде збільшено до 3400-5100 гривень.

  • Нагадаємо, 10 жовтня т. в. о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив, що вважає за необхідне, аби протягом найближчих двох тижнів школярі навчалися дистанційно

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати