.

Укравтодор бере на баланс дороги у Чорнобильській зоні


фото: chernobyl.kh.ua
Укравтодор бере на баланс дороги у Чорнобильській зоні відчуження для їх оновлення у 2021-2023 роках

Про це повідомила пресслужба Укравтодору у Facebook.

"220 км доріг у 30-кілометровій Чорнобильській зоні відчуження будуть передані на баланс Служби автомобільних доріг у Київській області", - йдеться у повідомленні.

За словами голови Укравтодору Олександра Калуша, Укравтодор у цьому році прийняв на баланс кілька важливих об'єктів. При цьому ключовий принцип - об'єкти мають бути державного значення, які є великим фінансовим викликом для місцевої влади.

"У випадку з дорогами у Зоні відчуження - ми плануємо їх оновлення за 2021-2023. До трагедії ці дороги були частиною міжнародних маршрутів, зараз вони будуть забезпечувати, перш за все, туристичні потреби", - цитує видання слова Кубракова.

У пресслужбі зазначили, що невдовзі розпочнеться комісійне обстеження цих доріг, на основі якого будуть пріоретизовані ремони з урахуванням туристичних маршрутів.

Так, за інформацією Держагентства з управління зоною відчуження, з 2015 до 2019 року кількість туристів збільшилася з 8 до 80 тис., з них майже половина - іноземці.

В Укравтодорі нагадали, що Чорнобильська зона розташована у Поліському та Іванівському районі Київської області, дістатись туди можна дорогою Р-02 Київ-Іванків-Овруч.

В агентстві також додали, що цього року буде завершено ремонт дороги Р-02 на 13 км в районі сіл Старі Петрівці, Нові Петрівці та Лютіж.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати