.

Догана Рожковій і Сологубу: ЄС наголосив на важливості незалежного і професійного Нацбанку


фото: epravda.com.ua
Європейський Союз наголосив на важливості незалежного і професійного Національного банку у зв'язку із оголошенням догани першій заступниці голови Національного банку України Катерині Рожковій та заступнику голови Дмитру Сологубу

Про це посол Європейського союзу в Україні Матті Маасікас написав у Twitter.

"Сильний, незалежний і професійно керований Національний банк має критичне значення для української фінансової стійкості, реформи банківського сектора, інвестицій, економічного розвитку на благо громадян України і макрофінансової підтримки з боку ЄС та інших міжнародних партнерів", - написав Маасікас.

Посол також підтримав позицію США, які раніше висловили стурбованість з приводу оголошення догани Рожковій та Сологубу.

  • Нагадаємо, 5 жовтня Рада НБУ оголосила догану і висловила недовіру першій заступниці голови регулятора Катерині Рожковій та заступнику голови Дмитру Сологубу.
  • За словами члена Ради Національного банку України Василя Горбаля, членам правління НБУ Катерині Рожковій та Дмитру Сологубові висловили недовіру через їх публічні виступи.
  • Катерина Рожкова вважає оголошення догани за спілкування зі ЗМІ "перемогою минулого над майбутнім" і "тривожним сигналом для незалежності НБУ".
  • 8 жовтня голова представництва Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Йоста Люнгман закликав дотримуватися принципів управління Національним банком України.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати