Перший етап приватизації спиртзаводів включає 30 об'єктів "Укрспирту"

На першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових заводів, які входять у склад державного підприємства "Укрспирт"

Про це в. о. директора державного підприємства "Укрспирт" сказав в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"На першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових об'єктів, які входять у склад держпідприємства "Укрспирт". Мова йде про заводи, робота яких була призупинена через відсутність необхідності у виробництві такої кількості спирту держпідприємством. Однак ці об'єкти знаходяться у робочому стані і готові до запуску хоч завтра", - цитує видання слова Блескуна.

Він додав, що останніми на аукціони будуть виставлені заводи, які зараз активно функціонують - це станеться вже у 2021 році.

Блескун зауважив, що 30 об'єктів будуть передані у Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства до кінця року. При цьому наразі держпідприємство передало у Мінекономіки заявки по 26 спиртовим заводам.

"В ідеалі приватизація спиртових заводів повинна завершитися до 1 липня 2021 року. Після цієї дати дозволяється введення в експлуатацію і видача дозволів на будівництво нових підприємств з виробництва спирту", - зазначив Блескун.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати