live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Украерорух ініціює відновлення польотів по шести повітряних трасах в акваторії Чорного моря


фото: avianews
Державне підприємство обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") веде перемовини з міжнародними авіакомпаніями щодо відновлення польотів по шести повітряних трасах в акваторії Чорного моря

Про це пише Інтерфакс-Україна.

"На нашому рівні ми докладаємо максимальні зусилля щоб відновити транзитні польоти по всій доступній частині повітряного простору України, тісно взаємодіючи з авіакомпаніями і авіаційною владою країн світу. Після публікації EASA (Європейської агенції авіаційної безпеки - ред.) ми ведемо активні перемовини з авіакомпаніями і авіаційною владою країн Європи, Перської затоки, близького зарубіжжя з метою залучити нові компанії для польотів в українському небі", - цитує видання коментар директора "Украероруху" Андрія Ярмака.

Ярмак також зазначив, що новий бюлетень з безпеки польотів EASA, яким рекомендується використовувати шість повітряних трас для авіакомпаній в акваторії Чорного моря (замість двох дозволених з 2015 року), вийшов лише у кінці серпня цього року.

"Сьогодні ми задіяли всі механізми, у тому числі політичні, для донесення цієї важливої інформації як до авіакомпаній і авіаційній владі країн, яким цікаві ці маршрути. Ми самостійно провели низку перемовин з авіакомпаніями для відновлення їх польотів по тих трасах. Перші результати очікуємо отримати до кінця цього року, хоча розуміємо: фінальні рішення - за авіакомпаніями", - підкреслив Ярмак.

Водночас, за його словами, питання повноцінного відновлення транзиту залежить у більшій мірі від політичної складової.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

23 жовтня, 2020 п'ятниця

23 жовтня, 2020 п'ятниця

22 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати