live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Письменники звинуватили у брехні кандидата в мери Львова від "Слуги народу"

Члени Львівської обласної організації Національної спілки письменників України звинувачують кандидата у мери Львова від партії "Слуга народу" Тараса Кльофу у "неправді та перекрученні інформації"

Подробиці розповідає Еспресо.TV.

Скандал стався після того, як Кльофа в статусі кандидата на посаду міського голови Львова провів передвиборчу зустріч з письменниками Львівщини, за підсумками якої з'явилося дві заяви:

1) голови Львівської обласної організації Національної спілки письменників України Ігоря Гургули на сайті агенції ГалІнфо зі словами - "наблизившись до дати проведення виборів до місцевих органів влади, проаналізувавши та зваживши усі "за" і "проти", ми дійшли до висновку, що на Львівщині гідно представлятиме місцеву владу команда партії "Слуга народу" (також Гургул прямо закликав "віддати свій голос за львівську команду "слуг народу");

2) на офіційній Facebook-сторінці Кльофа, де йдеться про нібито прийняту літераторами Львівщини "заяву про підтримку "Слуги народу" на місцевих виборах".

Насправді ж йдеться про особисту точку зору Гургули, наполягають львівські письменники у своєму відкритому листі до Кльофи. Його оприлюднено у суботу, 17 жовтня 2020 року, літераторкою Любов'ю Долик.

Ось повний текст їхнього звернення:

"Відкритий лист кандидату у мери Львова від партії "Слуга народу" Тарасу Кльофі

Шановний пане Тарасе! Ми, письменники, члени Львівської організації НСПУ, офіційно заявляємо, що не погоджувалися висловлювати Вам, як кандидатові у мери від партії "Слуга народу", офіційну підтримку від імені усієї Львівської обласної організації НСПУ.

Допис, який Ви опублікували на своїй сторінці з подякою львівським письменникам - неправда і перекручення інформації. Так, у приміщенні Спілки письменників відбулася зустріч з Вами, як з кандидатом у мери Львова. Підтримка Ігоря Гургули, голови Львівської організації НСПУ, не означає підтримку всієї письменницької спільноти. Кожен має право на власний вибір.

Не маніпулюйте думкою виборців, зазначаючи у дописі всіх письменників.

Якщо Ви послуговуєтесь такими методами зараз, ще не отримавши владу - яка буде до Вас довіра?

Вимагаємо спростувати Ваше повідомлення і подати правдиву інформацію".

Звернення підписали Любов Долик, Іван Гентош, Дудок Уляна, Пуляєва Людмила, Ярослава Павличко, Любов Проць, Катя Тихонова, Лана Перлулайнен, Любов Бенедишин, Володимир Биньо, Тетяна Гурей, Юрій Макаров, Надія Мориквас, Ольга Кіс. 

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

26 жовтня, 2020 понеділок

26 жовтня, 2020 понеділок

25 жовтня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати