До розгляду апеляції поширенню книги Кіпіані про Стуса нічого не загрожує, - адвокат


фото: Facebook В'ячеслава Якубенка
Адвокат Вахтанга Кіпіані В'ячеслав Якубенко розповів про подальші дії щодо справи "Медведчук проти Кіпіані"

Про це він сказав під час програми "Великий ефір Василя Зими", передає Еспресо.TV.

"Наразі наше головне завдання дочекатися повний текст рішення. Ми отримали лише вступну і резолятивну частину, яка шокувала всіх адвокатів. Після того, як ми отримаємо повний текст - спробуємо зрозуміти логіку судді, з чого вона виходила і тоді вже зможемо підготувати апеляційну скаргу. Після того в нас є ще 30 днів",  - сказав Якубенко.

За його словами, кілька місяців Апеляційний суд розглядатиме справу і як мінімум до кінця цього розгляду книзі і поширенню цієї книги нічого не загрожує.

  • Нагадаємо, Медведчук заявив, що у 9 епізодах книги Кіпіані містяться висловлювання, які не відповідають дійсності та принижують честь і гідність політика, через що вимагає заборонити розповсюдження книги "у будь-який спосіб на будь-якій території".

    У цих епізодах Кіпіані розповідає про Медведчука як адвоката поета Василя Стуса в судовому процесі 1980 року. У результаті поета засудили до 10 років примусових робіт та 5 років заслання. Стус помер 4 вересня 1985 року в карцері після оголошеного ним голодування.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати