Луценко: плану розвитку у президента немає, є плани у московської резидентури


фото: gettyimages
Ексгенеральний прокурор, колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що у президента Володимира Зеленського відсутній стратегічний план розвитку країни

Про це Луценко заявив у програмі "Борковський & Валевська | Політика", передає Еспресо.TV.

"Що сьогодні відбувається? Ну так, є якісь періодичні, хаотичні відсіки. Є якісь абсолютно непоєднувані заяви. Плану розвитку у президента, я підкреслюю, – саме в нього – немає", - сказав Луценко.

Водночас ексгенпрокурор висловив упевненість, що натомість плани дій є у російських агентів в Україні та у близького оточення Зеленського.

"Те, що є плани у московської резидентури, - очевидно, що є. Те, що є плани особистого збагачення вузького кола, - всі це знають. Безкінечні корупційні скандали в "Слузі народу" всім відомі. Але у президента – і це найбільша проблема, і я не зловтішаюсь, мені це дуже болить, бо я, власне, живу в цій країні, і хоч я не голосував за Зеленського, я був би радий, щоб він був успішний, - але в нього немає плану. Немає! І це – найбільша біда", - сказав Луценко.

При цьому ексгенпрокурор наголосив, що за часів роботи президентом Петра Порошенка навіть його критики визнавали наявність стртегії розвитку країни, що полягала в євроатлантичній інтеграції, зміцненні армії та децентралізації.

"У Львові в мене купа друзів, які не є прихильниками Порошенка - свободівці, бютівці, та просто мої колеги по гуртожитку. Але навіть вони кажуть: у Порошенка була стратегія. Всі знали: НАТО, ЄС, перемога у війні через сильну армію, децентралізація через збільшення вдвічі місцевих бюджетів", - сказав Луценко.

  • Нагадаємо, раніше український політик і дипломат Роман Безсмертний, проаналізувавши інтерв'ю президента Володимира Зеленського журналісту ВВС, зробив висновок, що президент не володіє знаннями з чималого спектру питань, але при цьому не бажає вчитися та покращуватися.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати