"Через циркуляцію і циклічність вірусу": Ляшко назвав причини погіршення ситуації з COVID-19 в Україні


фото: kmu.gov.ua
Головний санітарний лікар Віктор Ляшко вважає, що збільшення кількості нових випадків COVID-19 в Україні пов'язано з циркуляцією вірусу і його циклічністю

Про це він повідомив у коментарі РБК-Україна.

"Ми зараз спостерігаємо значне збільшення кількості хворих коронавірусом і це в першу чергу через циркуляцію і циклічность самого вірусу. Зараз ми можемо спостерігати зростання захворюваності на прикладі цілого ряду країн в Європі. В Італії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Словаччині вже введені протиепідемічні обмеження для стабілізації ситуації", - наголосив Ляшко.

За його словами, ситуація з коронавірусом в країні буде погіршуватися і далі, якщо суспільство не буде дотримуватись всіх вимог, прописаних МОЗ.

"В Україні зараз діє адаптивний карантин, в рамках якого регіони поділяються на карантинні зони за рівнем поширення COVID-19. Є чітко прописані протиепідемічні норми, яких слід дотримуватися кожному. Тому, закликаю кожного користуватися засобами індивідуального захисту: носіть маски, дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте антисептики. Адже, якщо ми не будемо дотримуватися елементарних правил запобігання коронавірусу, то кількість хворих буде стрімко зростати", - зауважив Ляшко.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати