.

"Податкові та митні преференції, страхування ризиків": Зеленський заявив про потребу в "особливих економічних умовах" на Донбасі


фото: reuters
Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність розробки стратегії розвитку Донецької та Луганської областей, яка включатиме податкові та митні преференції, а також страхування військово-політичних ризиків для інвесторів

Про це він заявив під час послання до парламенту, передає Еспресо.TV.

"Нам потрібна стратегія розвитку Донецької та Луганської областей, що включатиме податкові та митні преференції, страхування військово-політичних ризиків для інвесторів, арбітраж за міжнародними стандартами. Робота над нею вже почалася", - сказав Зеленський.

  • 31 липня голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що особлива система управління та вільна економічна зона на території Донбасу могли б стати компромісами на шляху до розв’язання конфлікту.
  • На "опитуванні" 25 жовтня, яке анонсував президент Володимир Зеленський, другим питанням буде питання про створення на Донбасі вільної економічної зони.
  • В ОПУ уточнили, що йдеться саме про підконтрольні Україні райони Донецької і Луганської областей.
  • У соцмережах критично поставилися до ініціативи президента: "Роздерибанити між рашкою та олігархами Донбас — це не вільна економічна зона"

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати