У випадку бездіяльності ДВК викликаємо поліцію самостійно, - Рух опору капітуляції про "опитування" Зеленського

У Русі опору капітуляції оприлюднили заяву-інструкцію щодо дій з приводу проведення “опитування”, яке президент Зеленський призначив на 25 жовтня

Про це йдеться на сторінці Руху опору капітуляції у Facebook.

“25 жовтня Зеленський організовує абсолютно незаконне опитування під час виборчого процесу, яке іде врозріз Конституції, законів України та є непрямою агітацією з використанням адмінресурсу. Таке «опитування» має на меті не лише схилити виборців до підтримки пропрезидентської партії «Слуга народу», але й провести репетицію референдуму, на якому, якщо він відбудеться, нам цілком можуть підсунути питання про легалізацію особливого статусу ОРДЛО”, - йдеться у заяві.

У Русі опору капітуляції пропонують:

  • При виявленні осіб, які проводять ЗеОпитування – одразу вмикати відеозапис і під нього брати у них пояснення на якій правовій підставі вони проводять це опитування.
  • Звернутися до офіційних спостерігачів, що перебувають на виборчій дільниці, на території (поблизу) якої зафіксовано ЗеОпитування, з пропозицією складання Акту про порушення виборчого законодавства.
  • Написати та зареєструвати скаргу в ДВК щодо порушення вимог ч. 14 ст. 57 Виборчого кодексу  через проведення незаконної агітації в день голосування, вимагати від членів відповідної ДВК припинення правопорушення особами, що проводять незаконну передвиборну агітацію у вигляді опитування.
  • У випадку бездіяльності членів ДВК, викликаємо поліцію самостійно. Робимо стрім, фіксуємо дії правоохоронців та їхні дані.
  • У випадку бездіяльності працівників поліції подаємо заяву до відповідного управління Національної поліції щодо вчинення злочину передбаченого ст. 157 та ст 159-1 Кримінального кодексу України.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати