МОЗ: Жодних переговорів щодо російських вакцин проти COVID-19 Україна не веде

Міністерство охорони здоров'я України не має наміру закуповувати або отримувати російські вакцини проти коронавірусу, не веде жодних переговорів

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Зазначається, що будь-які припущення щодо можливих переговорів чи розгляду російських вакцин як предмету для закупівлі чи отримання не мають під собою жодного підґрунтя на законодавчому рівні".

"Жодних заяв про державну реєстрацію російської вакцини "Гам-КОВИД-Вак" в установленому порядку не надходило. Крім того, за наявною інформацією, цей продукт також не проходив експертизу та реєстрацію в компетентних органах США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади або ЄС, що фактично унеможливлює його закупівлю та використання в Україні", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Степанов припустив можливість закупівлі вакцини від COVID-19 у Росії

У МОЗ зауважили, що в Україні лікарські засоби, зокрема імунобіологічні препарати, допускаються до застосування виключно після їх державної реєстрації, окрім тих, що виготовляються в аптеках за рецептами лікарів та на замовлення лікувально-профілактичних закладів.

Нагадаємо, що 6 жовтня лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук попросив російського президента Путіна надати Україні вакцини від COVID-19.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зустрівся з тимчасово повіреною у справах США Крістіною Квін, вони обговорили боротьбу з коронавірусом та реформи. Як відомо, Україна не буде купувати російську вакцину від COVID-19.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати