.

"Ювелірна карта" – ідеальний магазин прикрас в Україні

Якісна продукція з хорошими гарантійними умовами – це візитна картка компанії "Ювелірна карта"

Матеріал публікується на правах реклами.

За роки роботи збільшилася кількість найменувань, асортимент став ширше і якісніше, а ефективність менеджерів збільшилася в кілька разів. Великим плюсом є застосування сучасних технологій і стандартів якості, що в результаті гарантує стабільні поставки ідеальних ювелірних прикрас.

Більшість прикрас є класикою, але окремі моделі вважаються справжнім витвором мистецтва. Прикладом є кільця, які є справжнім еталоном практичності і зручності. Ознайомитися з ними можна тут https://diamant.ua/catalog/koltsa/, де кожна картка товару включає докладні характеристики, опис і фотографії прикраси.

Принципи компанії "Ювелірна карта"

Виробництво і продаж ґрунтуються на кілька ключових принципах:

 1. Якість. Вироби ретельно виготовляються і таким же чином ретельно перевіряються, виключаючи будь-які проблемні моменти з приводу якості та надійності. Навіть затяті скептики можуть спокійно зробити покупку і бути впевненими в тому, що вони зробили все правильно.
 2. Довіра. Клієнтська база включає величезну кількість постійних покупців, яким додатково пропонуються акції і знижки за дисконтною програмою. Ключове завдання компанії – надати клієнту все найкраще і вигідне без спроб обману.
 3. Швидкість. Легкість, оперативність і доступність виконання замовлення дозволить за лічені секунди оформити покупку. Бажаючі можуть відвідати ювелірний салон і вживу глянути на обрані прикраси.

Додаткові послуги та сервіс також стають головною перевагою для наших клієнтів і ключовим принципом співпраці з ними.

Клієнти можуть скористатися різними пропозиціями, отримуючи ексклюзивні прикраси на замовлення або обмінюючи старі вироби на нові прикраси. 

Кільця – основа будь-якого образу 

Спеціальний фільтр в лівій частині сайту дозволить задати певні вимоги і критерії покупки. Асортимент в будь-якому випадку буде включати наступні моделі і пропозиції:

 • прості кільця з білого золота;
 • великі і помпезні вироби;
 • кільця з діамантами.

По кожному кільцю прописана інформація та характеристики. Якщо поточних даних недостатньо для аналізу слід зателефонувати менеджерам на гарячу лінію і уточнити актуальні дані. Перед покупкою необхідно задуматися над поєднанням з іншими аксесуарами та одягом в цілому. Напевно доведеться купити кілька моделей кілець.

Ідеальний образ з помічником diamant.ua

Будь-які спроби придбати прикраси повинні супроводжуватися відвідуванням сайту diamant.ua. Адже великий каталог пропозицій – це:

 • більше 20000 найменувань кращих ювелірних прикрас;
 • кілька десятків категорій прикрас зі зручними фільтрами для пошуку;
 • велика різноманітність дорогоцінних металів;
 • величезна кількість різновидів декорування;
 • тільки кращі камені в якості декору і поліпшення зовнішнього вигляду.

 

 

Все по темі

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати