"Зоря" розгромно програла "Лестеру" у 1-му турі Ліги Європи

У 1-му турі групового раунду англійський "Лестер" переміг луганську "Зорю" з рахунком 3:0

Рахунок у матчі був відкритий на 29-й хвилині, Джеймс Меддісон переправив м'яч у сітку практично з лінії воріт. Наприкінці першого тайму "лиси" подвоїли перевагу. Харві Барнс перекинув голкіпера "Зорі" Микиту Шевченка. Останній гол забив Келечі Іхеаначо.

Після 1-го туру "Зоря" посідає останню сходинку у групі G і ділить її з грецьким АЕКом, який з рахунком 3:0 програв португальській "Бразі". "Лестер" після перемоги над українцями йде першим.

У наступному турі "Зоря" прийме "Брагу", а "Лестер" поміряється силами з АЕКом.