Українці зробили "все, що могли", щоб запобігти окупації Криму, - Аваков відповів Зеленському

Українці зробили "все, що могли", щоб запобігти окупації Криму в 2014 році, але країна тоді мала обмежені можливості

Про це заявив глава МВС Арсен Аваков, коментуючи заяву президента Володимира Зеленського про відповідальність винних в "здачі Криму без бою", передає "ЛІГА.Новости".

"Я розрізняю політичну риторику і виключно факти. А факти того часу говорили про те, що Україна мала обмежені можливості і сили, щоб йти на ті чи інші кроки. І виходячи з цього слід оцінювати той час", - сказав Аваков.

На його думку, це питання взагалі не повинне публічно дискутуватися, а має стати "предметом серйозного розбору ситуації".

"І після цього серйозного розбору можна буде зробити висновки: що могли, що не могли. Вважаю, що тоді українці зробили все, що могли, захищаючи себе", - сказав міністр.

Аваков вважає, що риторика, яка використовується політиками під час передвиборної кампанії, тільки загострює існуючі проблеми.

"Тому коли ми один з одним сперечаємося і намагаємося один одного вколоти болючіше, і в риториці використовувати часом неприпустимі прийоми, ми повинні знати, що ми тим самим послаблюємо себе", - зазначив глава МВС.

  • Зазначимо, що 20 жовтня Зеленський заявив, що "ті, хто без бою" віддав "Крим, повинні нести відповідальність.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 грудня, 2020 вівторок

1 грудня, 2020 вівторок

30 листопада, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати