.

"Це ще огидніше, ніж гречка". Денісову, Кулебу та Олену Зеленську просять дати негайну оцінку використанню дітей у президентському опитуванні

Одеська область
Омбудсмен Людмила Денісова, дитячий омбудсмен Микола Кулеба та перша леді Олена Зеленська мають дати негайну правову й моральну оцінку фактам використання неповнолітніх під час проведення опитування від президента в день місцевих виборів, 25 жовтня 2020 року

З такою заявою виступила народна депутатка України, співголова парламентської фракції партії "Європейська солідарність" Ірина Геращенко, передає Еспресо.TV.

В якості підстави для такого звернення вона наводить фотофакт роботи інтерв'юером 14-річного хлопчика з міста Костополя Рівненської області.

"Зрозуміло, що діти пішли працювати за 1000 гривень не від хорошого життя, не від "закінчення епохи бідності". Але це ще огидніше, ніж передвиборча гречка пенсіонерам", - наголошує Геращенко.

При цьому вона окремо звертається до дружини глави держави Олени Зеленської.

"Шановна пані Олено! На жаль, ваш чоловік, який сьогодні має бути гарантом Конституції і захищати кожну українську дитину, насправді, організував ось цю авантюру, коли підлітки, школярі залучені до псевдоопитування, що є грубим порушенням і закону і просто норм моралі. Ви неодноразово декларували, що в сфері Ваших турбот - українські діти, і я вірю, що Ви щиро вболіваєте за них", - зазначає Зеленська.

Геращенко просить Зеленську силою свого авторитету "припинити цю ганьбу", а також "звернутися до сого чоловіка і підконтрольних йому "слуг" з проханням негайно відпустити всіх дітей і підлітків, залучених до цієї афери, додому, до батьків".

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати