Україна заборонила в'їзд двом угорським чиновникам через агітацію на українських виборах, - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна заборонила в'їзд двом високопоставленим особам з Угорщини через агітацію на Закарпатті на місцевих виборах

Про це повідомляє НВ.

"Заборонений в'їзд в Україну двом угорським високопоставленим особам, які в ході цієї виборчої кампанії вдавалися до прямої агітації в Закарпатській області", - сказав він.

За словами Кулеби, один з них - це державний секретар канцелярії прем'єр-міністра Угорщини.

Міністр заявив, що можуть ввести заборону на в'їзд ще кільком угорцям, які активно втручалися у внутрішні справи України під час виборів.

Читайте також: Україна вручила ноту послу Угорщини через агітацію угорського міністра Сіярто під час українських виборів

"Наші партнери будуть найближчим часом детально проінформовані про факт втручання у вибори з боку Угорщини, і ми вже поінформували про це наглядову місію ОБСЄ", - сказав Кулеба.

За словами Кулеби, не треба все зводити виключно до одного з повідомлень у Facebook голови МЗС Угорщини Петера Сійярто.

"Мова йде про угорську політику в цілому. Наша позиція дуже проста, ми вчора дали оцінку цим діям. Те, як поводилася угорська влада напередодні виборів і в день голосування, є втручанням у внутрішні справи України", - сказав міністр.

  • Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто у день місцевих виборів в Україні закликав голосувати за одну з партій та кандидата в мери на Закарпатті.
  • Міністерство закордонних справ України назвало агітацію глави МЗС Угорщини Петера Сійярто на місцевих виборах на Закарпатті нахабним втручанням у внутрішні справи.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати