.

Окружний адмінсуд відкрив провадження щодо звільнення голови НКРЕКП за позовом нардепа Волинця

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відкрив провадження щодо звільнення голови Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерія Тарасюка за позовом народного депутата фракції "Батьківщина" Михайла Волинця

Про це Волинець написав у Facebook.

"Хочу повідомити громадськість, що Окружний адміністративний суд м. Києва за моїм зверненням відкрив провадження щодо незаконності перебування Валерія Тарасюка на посаді члена НКРЕКП та призначив справу до розгляду", - написав Волинець.

За його інформацією, що до призначення членом НКРЕКП Тарасюк очолював компанію-електропостачальника "Еф енд Ем Україна" і володів 10% її статутного капіталу. Після призначення до складу незалежного регулятора він передав управління компанією своєму рідному брату Артему.

"Але закон прямо забороняє призначати на посаду члена НКРЕКП особу, родич якої керує компанією на ринку енергетики. Щобільше, Кабмін за законом має достроково припинити повноваження будь-якого члена регулятора у разі невідповідності його призначення вимогам закону", - наголосив Волинець.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати