В Єврокомісії відреагували на конфлікт між Україною і Угорщиною через місцеві вибори


фото: reuters
Позиція Євросоюзу щодо співпраці з Україною не змінюється через дипломатичну суперечку між Києвом і Будапештом на тлі проведення місцевих виборів

Про це заявив представник Єврокомісії Петер Стано на брифінгу в Брюсселі, пише Європейська правда.

"Це питання двосторонніх відносин між двома країнами, і єдине, що ЄС може зробити, це закликати всі сторони вирішити питання на основі добрих сусідських відносин", - зазначив він.

Стано також відповів на питання, що буде робити ЄС, якщо Угорщина блокуватиме рішення щодо України, які потребують одностайного рішення.

"ЄС продовжує співпрацю з Україною, грунтуючись на певному переліку критеріїв і очікувань, і я не буду спекулювати, чи може це змінитися", - резюмував він.

Україна заборонила в'їзд двом високопоставленим особам з Угорщини через агітацію на Закарпатті під час місцевих виборів. МЗС України вручило послу Угорщини ноту протесту.

У відповідь на це міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав "жалюгідним і безглуздим" рішення України заборонити в'їзд двом угорським чиновникам через втручання в місцеві вибори.

25 жовтня, в день місцевих виборів в Україні, угорські чиновники агітували за Партію угорців України та чинного мера Берегова Золтана Баб'яка.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Все по темі

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати