"Реал" потрапив у скандал через "розшифровку" розмови футболістів у роздягальні

Лідер "Реалу" Карім Бензема у перерві матчу Ліги чемпіонів проти менхенгладбаської "Борусії" закликав партнера ігнорувати іншого нападника мадридців

Про це повідомляє RMC Sport.

Видання з'ясувало про що перед другим таймом розмовляли два французьких футболіста "Реалу". Нападник мадридців Карім Бензема попросив Ферлан Менді не давати м'яч бразильському форварду команди Вінісіусу.

"Він робить те, що хоче. Брат, не грай на нього, мамою прошу. Він грає проти нас", - сказав Бензема.

У другому таймі Менді зробив Вінісіусу лише три передачі. "Реал" врятувався від поразки у матчі з "Борусією" лише наприкінці матчу, який завершився унічию 2:2.