Bolt запустить сервіс доставки їжі у Києві


фото: Nipiraamat
Платформа Bolt запустить у Києві сервіс доставки їжі Bolt Food

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, до платформи в Україні вже приєдналося більше 150 ресторанів, серед яких KFC, "Пузата Хата", "Тайский привет", "Китайский привет", "Вьетнамский привет", Meiwei, "БагатоЛосося", Musafir, Cinnabon та інші.

Зазначається, що у період запуску доставка їжі буде можливою лише у центральні райони Києва і буде безкоштовною. З часом зона покриття розшириться і послуга стане платною.

За інформацією видання, мінімальна вартість замовлення складає 100 грн, а середній час доставки - 20-40 хвилин. При цьому у цілях безпеки їжа доставлятиметься лише безконтактним способом, а оплата здійснюватиметься за допомогою банківської картки.

За словами регіонального менеджера Bolt Тараса Потічного, платформою користуються вже понад 2 млн людей в Україні. 

"У нас величезний досвід у сфері замовлень поїздок, який став основою для запуску Bolt Food у Києві. Ми хочемо, щоб наш новий сервіс сподобався користувачам і посів лідируюче місце на українському ринку доставки їжі", - цитує видання слова Потічного.

Скористатися сервісом можна буде через додаток Bolt Food для смартфона. При цьому якщо раніше на смартфоні був встановлений додаток Bolt, усі дані будуть перенесені з нього автоматично.

Регіональний менеджер Bolt Food Ігор Шрамко зазначив, що контакт кур'єрів з персоналом ресторанів та користувачами послуги буде мінімальним. Так, зробити замовлення можна буде лише із зазначенням конкретного місця, де буде залишений пакет з їжею.

У виданні додали, що Україна стала 15 країною, де була запущена ця послуга.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 грудня, 2020 вівторок

1 грудня, 2020 вівторок

30 листопада, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати