Представник Ради у КС: будуть внесені законопроєкти для усунення положень, які визнані судом неконституційними

Ольга Совгиря
фото: sud.ua
Нардеп від фракції "СН" та представник Верховної Ради в Конституційному суді Ольга Совгиря заявила, що її клопотання та клопотання представників президента КС не взяв до уваги

Про це народний депутат та представник Верховної Ради в Конституційному Суді Ольга Совгиря заявила в ефірі "Громадського радіо".

"Найближчим часом будуть внесені відповідні законодавчі ініціативи для усунення положень, які визнані судом неконституційними.Рада має реагувати на ті прогалини, які тепер виникли у законодавстві. Найближчим часом будуть внесені відповідні законодавчі ініціативи для усунення положень, які визнані судом неконституційними. Вони розбалансовують систему антикорупційного законодавства, надалі вона не може ефективно працювати», – зазначила нардеп.

Вона додала, що розгляд цієї справи був дуже непростим. 8 жовтня почався розгляд справи в усному провадженні.

Читайте також: Скасування декларування Конституційним судом: Зеленський скликав засідання РНБО

"Ми з представником президента намагалися потрапити на засідання Конституційного Суду, де розглядалося питання про зміну форми провадження, але нам це не вдалося, нас не впустили на засідання, наші клопотання не були взяті до уваги", – розповіла Совгиря.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати