"Зоря" вдруге поспіль програла у Лізі Європи

У 2-му турі групового етапу Ліги Європи луганська "Зоря" програла португальській "Бразі" з рахунком 2:1

Два голи луганський клуб пропустив у перші 10 хвилин. На 4-й хвилині відзначився Пауліньйо, а на 11-й перевагу "Браги" подвоїв Ніколас Гайтан.

На останніх секундах матчу "Зоря" скоротила відставання, забив Дмитро Іванісеня, але часу відігратись вже не вистачило - 1:2.

Після 2-го туру луганська "Зоря" займає останню сходинку у групі G і ділить її з АЕКом. 1-2 сходинку посіли кривдники українців "Брага" та "Лестер".

У наступному турі "Зоря" зіграє вдома проти АЕКа, а "Лестер" позмагається з "Брагою" за перше місце.