Samsung Galaxy Buds - навушники з відмінним звуком

Коли стоїть питання покупки бездротових навушників, то хочеться придбати якісну модель

Інформація публікується на правах реклами.

Samsung Galaxy Buds стануть відмінним вибором для тих, хто шукає варіант з ідеальним співвідношенням ціна-якість. Вони підходять не тільки для комфортного прослуховування музики, але ще і для спілкування. Інтернет-магазин "Стилус" розповідає докладніше про навушники Самсунг Бадс

null
 
Навушники Galaxy Buds: глибоке звучання

Налаштуванням звучання займалися аудіоінженерії компанії AKG, які знають толк у своїй справі. Вони створили дійсно чіткий і деталізований саунд, який радує вуха. Одягаючи ці навушники, ви ніби переміщуєтеся на концерт улюбленої групи і повністю занурюєтеся в атмосферу.

Ергономіка і комфорт

Вакуумні навушники Samsung не мають кріплень, але незважаючи на це, вони надійно фіксуються в вухах. Завдяки компактним габаритам гарнітура без проблем поміщається в кишені куртки або джинсів навіть із зарядним кейсом. До того ж в асортименті кілька кольорів, тому ви можете вибрати саме той, який буде ідеально поєднуватися з вашим щоденним луком.

Bluetooth-з'єднання

Galaxy Buds - ідеальна гарнітура для тих, хто не любить довго чекати. Вони моментально підключаються до смартфонам на базі Android. Досить просто дістати їх з зарядного кейса, включити Bluetooth на обох пристроях і дочекатися з'єднання.

null

Подвійний мікрофон для відповіді на дзвінки

Реалізована в пристрої інноваційна технологія подвійного мікрофона залишає заважає шум позаду. Galaxy Buds визначають зовнішнє оточення і пригнічують фонові шуми, що дозволяє уникнути сторонніх звуків під час розмови.

True Wireless Stereo

Гарнітура з функцією TWS повністю змінює ваше уявлення про якість звуку, роблячи його справжнім стерео. Так ви отримуєте об'ємний звук, що виходить з двох незалежних каналів. TWS-звучання дозволяє повністю відчути композицію і насолодитися неймовірним саундом.

Активне зниження шумів або звичайний режим?

Відзначимо і технологію активного шумозаглушення, яка пригнічує зовнішні звуки, щоб ви зосередилися на головному. Вона реалізована завдяки спеціальному мікрофону, який "слухає" навколишній шум і подає його в навушники в протифазі. Завдяки цьому шум знижується практично до нуля, і ви отримуєте відтворення без перешкод. Якщо хочете чути все, що відбувається навколо, то можете включити звичайний режим.

Придбати навушники Galaxy Buds можна за вигідною ціною на сайті stylus.ua.

 

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати