Уряд у 2021 році планує виділити 672 млн грн на агрострахування з державною підтримкою в Україні


фото: agropolit
Кабінет міністрів планує виділити 672 млн грн на державну підтримку страхування сільгоспвиробників в Україні

Про це повідомляє Урядовий портал.

"На державну підтримку страхування агропродукції ми плануємо спрямувати у наступному році 672 млн гривень. Це той старт, який дозволить створити умови для формування ринку агрострахування", - цитує видання слова міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

За його словами, враховуючи погодну турбулентність, глобальні зміни клімату та їх вплив на аграрне виробництво, впровадження ефективної системи агрострахування є надзвичайно актуальним завданням на сьогодні. Особливо ця нагальна потреба стала очевидною у зв’язку з посухою цього року на півдні України і неможливістю фермерів отримати доступ до страхового продукту і таким чином убезпечити себе від цих ризиків.

"Ми сподіваємось, що зміни до закону про агрострахування, які були спільно напрацьовані з Нацбанком, з учасниками аграрного та страхового ринків, дозволять нам втілити наші плани щодо формування ринку агрострахування в Україні. У нас є підтримка і президента України, і прем’єр-міністра", - зазначив Петрашко.

За його словами, напрацьована концепція законопроєкту вже подана на обговорення до Центрального органу виконавчої влади (ЦОВВ). Після коментарів від міністерств і погодження позицій документ буде внесений від Кабміну у Верховну Раду.

У пресслужбі зазначили, що запропоновані зміни визначатимуть суб'єктів ринку страхування агропродукції з державною підтримкою, вимоги до них, їх права та обов'язки; договори страхування, правила страхування та механізм страхового відшкодування збитків, а також механізм державної підтримки страхування сільгоспвиробникам.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати