"Обговорили інциденти, домовилися дотримуватися тиші": делегація України про засідання ТКГ після вбивства окупантами бійців ООС

У п'ятницю, 30 жовтня, відбулося позачергове засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи, ініційоване Україною через убивство та поранення росіянами в зоні ООС українських військовослужбовців

Про це повідомляє у Facebook Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі.

"Українська делегация зажадала від російської сторони та запросила  допомоги у представників ОБСЄ, вжити негайних заходів щодо припинення порушення режиму припинення вогню та ескалації збройного конфлікту, яка має ознаки зазделегідь запланованої", - йдеться у повідомленні.

За результатами засідання українська делегація відзвітувала про обговорення "інцидентів, які призвели до трагічних наслідків" і домовленість дотримуватися режиму припинення вогню.

"Сторони обговорили інциденти, які мали місце та призвели до трагічних наслідків. Сторони домовилися дотримуватися режиму тиші. Сторони обговорили заходи щодо запобігання подальших випадків порушення вогню", - повідомила українська делегація у ТКГ.

Наступне засідання ТКГ заплановане на 10 листопада.

Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ В Україні, модератор Робочої підгрупи з питань безпеки Тристоронньої...

Опубликовано Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі. Пятница, 30 октября 2020 г.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 грудня, 2020 вівторок

1 грудня, 2020 вівторок

30 листопада, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати