"Я не визнаю Крим російським, але обставини склалися так", - голова КС Тупицький про незадекларовану нерухомість на окупованому півострові


фото: ukranews
Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький підтвердив інформацію щодо переоформлення земельної ділянки в окупованому Криму

Про це голова КС Олександр Тупицький заявив на прес-конференції, передає Еспресо.TV.

"Все правильно вказано", - прокоментував Тупицький відомості про свою ділянку.

Голова КС зазначив, що ця ділянка вже була в його власності до окупації Криму.

Він заявив, що кадастри, складені російською окупаційною адміністрацією, не відповідали кадастрам, складеним Україною, відповідно, ділянка його сусіда "наклалася" на ділянку Тупицького. Розмір невідповідності, за словами Тупицького, склав 1,2 сотки.

Тупицький розповів, що розв'язав ситуацію шляхом оформлення договору купівлі-продажу. Разом із тим, він не знав і не знає, як оформити це в Україні, тому не задекларував цієї юридичної угоди.

"Я не визнаю Крим російським. Але ж обставини не від мене залежать.Коли відкриєте декларацію, побачите, - там певні відомості ти повинен внести: що це за земельна ділянка, де вона, кадастровий номер, її оцінка і так далі.Вносити те, чого ти не визнаєш, - також будуть різні думки", - заявив Тупицький.

Тупицький заперечує, що в нього був умисел приховати даний факт. Однак визнає, що повинен був звернутися в НАЗК щодо роз'яснення, як йому вчинити в даній сітуцаціі.

Голова КС також підкреслив, що є нев'їзним до окупованого Криму і додав, що проти нього Росія ввела економічні санкції. Тупицький акцентував, що не визнає Крим російським і вважає його українським.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати