Посол Британії закликала уряд України і прихильників євроатлантичного вектору згуртуватися на тлі рішень КСУ


фото: ukrinform
Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс зазначила, що важливо, щоб уряд і всі ті, хто підтримує євроатлантичне майбутнє, об'єдналися

Про це вона написала у Twitter.

"Як і багато інших, я продовжую уважно стежити за останніми рішеннями Конституційного суду. Зараз важливо, щоб уряд і всі ті, хто в Україні підтримує євроатлантичне майбутнє, зібралися разом у цей вирішальний момент", - написала Сіммонс.

  • Посол України при ЄС Микола Точицький заявив, що в Євросоюзі стурбовані рішеннями КСУ щодо антикорупційних органів і можуть призупинити безвіз.
  • Посольство США зробило заяву на підтримку боротьби проти спроб зашкодити реформам, проведеним в Україні після Революції Гідності.
  • Посли країн "Великої сімки" висловили стривоженість рішеннями Конституційного суду щодо антикорупційної інфраструктури.
  • Група депутатів Європейського парламенту оприлюднила заяву, в якій закликає Кабмін та Раду заповнити юридичну прогалину, що виникла внаслідок рішення КСУ щодо антикорупційного законодавства.
  • Венеційська комісія та організація Ради Європи з антиконституційного моніторингу GRECO вважають неприпустимим застосування неконституційних заходів для врегулювання кризи, викликаної рішенням Конституційного Суду України.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати