Північна Корея замінувала кордон з Китаєм, щоб захиститися від коронавірусу

Північна Корея прийняла крайні заходи для захисту від коронавірусу і встановила наземні міни в прикордонних з Китаєм районах

Про це повідомляє південнокорейське видання The Korea Herald з посиланням на Національну розвідувальну службу Сеула.

Під час закритого засідання Комітету з розвідки служба заявила, що Північна Корея побоюється, що поширення COVID-19 може привести до катастрофічних наслідків для країни через погану медичну інфраструктуру.

Згідно з даними розвідників, в документі зборів правлячої Робочої партії від 27 лютого йдеться, що в разі поширення вірусу в країні можуть загинути до 500 тисяч осіб.

"Північ заблокувала свої кордони і закопала наземні міни в деяких прикордонних з Китаєм районах", - сказав представник Ха Текён.

Відповідно до закону про надзвичайний стан Північної Кореї, посадові особи, які не в змозі контролювати хворобу, можуть бути засуджені до смертної кари.

"Є випадки, коли критичні пацієнти перевозилися вантажними вагонами, тому що існує ризик передачі, якщо їх перевозять поїздом", - додав він.

  • Раніше влада Північної Кореї попередили своїх громадян про хмари "жовтого пилу" з Китаю, який може принести з собою коронавірус.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Все по темі

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати