"Локомотив" сенсаційно зіграв внічию з "Атлетико" в ЛЧ

У 3-му турі групового етапу Ліги чемпіонів московський "Локомотив" зіграв внічию з мадридським "Атлетико" з рахунком 1:1

На 18-й хвилині матчу Хосе Марія Хіменес опинився у штрафному майданчику "Локомотива" і після навісу Ектора Еррери переправив головою м'яч у сітку воріт.

За декілька хвилин росіяни зрівняли рахунок. Пенальті реалізував Антон Міранчук.

Після 3-го туру лідером групи А є мюнхенська "Баварія", яка провела поки 2 матчі. О 22:00 німці зустрінуться з четвертою командою турнірної таблиці - австрійським "Зальцбургом". Мадридський "Атлетико" з 4 балами займає друге місце, а "Локомотив" з 2 очками третій.