"Ювентус" розгромив "Ференцварош" Реброва в матчі суперників "Динамо" в ЛЧ

У 3-му турі групового етапу Ліги чемпіонів туринський "Ювентус" впевнено переміг угорський "Ференцварош" з рахунком 4:1

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Вже на 7-й хвилині матчу Альваро Мората вивів "Юве" вперед". Проте іспанський форвард вирішив не зупинятись і на 60-й зробив дубль, тим самим подвоїв перевагу італійців.

На 73-й хвилині Пауло Дибала забив третій гол, а за декілька хвилин своїм ударом потрапив у захисника "Ференцвароша" Лаша Двалі. М'яч відрикошетив від грузина у ворота угорського клубу - 0:4.

Наприкінці зустрічі гравці "Ференцвароша" зуміли забити гол престижу. Відзначився 26-річний нападник Франк Болі.

У наступному турі команди зустрінуться у Турині. Матч відбудеться 24 листопада. Початок о 22:00.